»

Sep 27

Zaključno srečanje v Sloveniji

V mesecu maju smo izvedli zadnje, 8. srečanje partnerskih šol na OŠ Antona Tomaža Linharta v Radovljici. Žal se srečanja zaradi administrativnih zapletov niso udeležili kolegi iz Italije. Kljub temu je bilo srečanje izredno prijetno in pa seveda delovno.

Prvi dan smo imeli v avli šole kulturno prireditev v čast našim gostom. Nagovorila jih je ravnateljica ga. Zlata Rejc in pa predstavnik Občine Radovljica. Nato so si gostje ogledali šolsko poslopje, na razpolago pa so imeli tudi vpogled v pedagoško delo učiteljev in učiteljic.

Celoten teden je minil v delovnem vzdušju.

Ob koncu srečanja pa sta ravnateljici ga. Zlata Rejc in ga Višnja Reljić, ravnateljica OŠ Ivana Gundulića Zagreb, podpisali listino o prijateljstvu. Z njo sta se zavezali k sodelovanju, izmenjavi idej tako na osebni kot strokovni ravni.